Actual scores are available on MG-Scoreboard.de

 

OPEN A FINAL

CHAMPIONS – NORTHUMBERLAND
Ella Clark, Ellie Tutt, Katie Dawson-Spencer, Charlie Yates, Ben Hopkins
Trainer – Iain Hopkins

RESERVE CHAMPIONS – ROYAL BERKSHIRE
3rd  SHROPSHIRE SOUTH
4th LEICESTERSHIRE YELLOW
5th STAFFORDSHIRE
6th LEICESTER FOREST EAST
7th HAMPSHIRE NORTH

 

OPEN B FINAL

1 SUSSEX
2 BRECON STARS
3 MONMOUTHSHIRE
4 MID GLAMORGAN BLUE
5 HEREFORD & WORCESTER
6 BERKSHIRE BLUE

 

OPEN C FINAL

1 BERKSHIRE MZANSI
2 MID GLAMORGAN YELLOW
3 SUSSEX RED
4 BERKSHIRE WHITE
5 DORSET
6 KENT
7 LOTHIAN & BORDERS PINK

 

UNDER 17 A FINAL

CHAMPIONS – NORTHUMBERLAND RED
Chelsie Ledger, Morgan Ham, Tillie Ball, Jaime Medcalf, Amelia Swann
Trainer – Danny Spencer

RESERVE CHAMPIONS – CENTRAL WARWICKSHIRE
3 BEDFORDSHIRE
4 MONMOUTSHIRE
5 WEST GLAMORGAN WHITE
6 LEICESTER FOREST BLUE
7 NORTH WARWICKSHIRE

UNDER 17 B FINAL

1 SOUTH WARWICKSHIRE
2 SHROPSHIRE SOUTH
3 FORTH & CLYDE NAVY
4 MID WARWICKSHIRE
5 DORSET RED
6 FORTH & CLYDE ROYALS
7 WEST GLAMORGAN RED

UNDER 17 C FINAL

1 YORKSHIRE
2 STAFFORDSHIRE BLACK
3 DORSET
4 STAFFORDSHIRE WHITE
5 FORTH & CLYDE BLUE
6 DORSET RED

 

UNDER 14 A FINAL

CHAMPIONS – MONMOUTHSHIRE
Bo Matthews, Hannah Hopkins, Megan Hopkins, Sam Hopkins
Trainer – Iain Hopkins

RESERVE CHAMPIONS – DORSET RED

3 SOUTH WILTSHIRE ALL BLACKS
4 LANCASHIRE BLUES
5 NORTHUMBERLAND
6 MID GLAMORGAN

UNDER 14 B FINAL

1 MID WARWICKSHIRE
2 WEST MIDLANDS BLACK
3 SOUTH WILTSHIRE WASPS
4 STAFFORDSHIRE BLUES
5 FORTH & CLYDE
6 LANCASHIRE RED

 

UNDER 14 C FINAL

1 SOUTH WILTSHIRE YELLOW
2  DORSET SOUTH
3 NORTHAMPTONSHIRE
4 DORSET
5 WEST MIDLANDS WHITE
6 LANCASHIRE SILVER

UNDER 12 A FINAL

CHAMPIONS – CENTRAL WARWICKSHIRE
Sienna Williams-Ward, Codie Beachus, Jasmine Haddow, Jas Willis
Trainer – Matt Clingo

RESERVE CHAMPIONS – NORTH WARWICKSHIRE

3 MID WARWICKSHIRE
4 MID GLAMORGAN YELLOW
5 WEST MIDLANDS
6 LANCASHIRE TIGERS

UNDER 12 B FINAL

1 SOUTH WILTSHIRE WASPS
2 SOUTH WILTSHIRE YELLOW
3 LANCASHIRE LIONS
4 SOUTH WARWICKSHIRE
5 WEST GLAMORGAN
6 STAFFORDSHIRE PINK

UNDER 12 C FINAL

1 BANES
2 LANCASHIRE CUBS
3 GREATER LONDON NORTH